Leírás
A VA Café – Online közösségi meetup 2026.05.22.
Nem előadás.
Nem workshop.
Nem networking „kényszer”.
Ez egy limitált létszámú, exkluzív online találkozó, ahol a hangsúly a valódi kapcsolódáson, a közös gondolkodáson és az egymás megismerésén van.
Mire számíthatsz?
☕ Kávézói hangulat, kötetlen beszélgetés
Egy olyan tér, ahol nem kell szerepet játszani. Ugyanúgy kérdezhetsz, megoszthatsz, reflektálhatsz, ahogy egy jó kávé mellett tennéd.
👥 Maximum 12 fő – tudatosan limitált létszám
Azért, hogy mindenki szóhoz jusson, és ne „eltűnj” a tömegben.
🕒 90 perc fókuszált jelenlét
Elég hosszú ahhoz, hogy valódi beszélgetések alakuljanak ki – és elég rövid ahhoz, hogy ne fáradjon el a figyelem.
🔄 Tapasztalatcsere, nem tanítás
Virtuális asszisztensek, online dolgozó szakemberek osztják meg egymással:
-
mi működik náluk,
-
hol akadtak el,
-
hogyan gondolkodnak a munkájukról, ügyfeleikről, határaikról.
🌱 Közösségépítés a VAME értékrendje mentén
Ez nem csak egyszeri alkalom, hanem egy olyan kapcsolódási forma, amelyből hosszabb távon ismeretségek, együttműködések és bizalom születhetnek.
Kinek szól?
-
Ha hiányzik a szakmai közeg, ahol nem kell magyarázkodnod
-
Ha szeretnél valódi beszélgetéseket, nem felszínes networkinget
-
Ha fontos számodra az emberi hang, az etikus működés és a közösségi szemlélet
-
Ha szívesen lennél része egy kisebb, biztonságos, támogató körnek
Részletek
-
Időtartam: 90 perc
-
Formátum: online (Zoom)
-
Létszám: max. 12 fő
-
Gyakoriság: havonta
-
Moderált, de kötetlen beszélgetés



Zsiga-Máté Emese (megerősített tulajdonos) –
Első alkalommal vettem részt, és nagyon tetszett, mennyire nyitott és befogadó volt a közösség. Rögtön otthonosan éreztem magam, ami szerintem nagyon sokat számít. Jó volt látni, hogy ennyire támogató és közvetlen a hangulat.
Szőllősné Halasi Nóra (megerősített tulajdonos) –
Rendszeres résztvevője vagyok a meetupoknak, mert olyan jó csapat jön mimdig össze, amiben vagy segítséget tudunk kapni, vagy segítséget tudunk nyújtani egymásnak.
Szilágyi Lídia –
Mint mindig most is nagyon szuper volt a hangulat. Mindig nagyon várom ezeket az alkalmakat, ugyanis nemcsak hasznos és fontos témákról beszélgetünk, de emberileg is nagyon feltöltő számomra ez a 1,5-2 óra. Nagyon várom már a következő havi online KVzást is. 😊
Mónika (megerősített tulajdonos) –
Szuper csapat jött össze ismét!!!
Pör Erika (megerősített tulajdonos) –
Nagyon örülők, hogy rátaláltam erre a lehetőségre, együtt kávézni, teázni olyan szakemberekkel, szakértőkkel, akik igazán támogatni tudják egymást. Nagyon összetartó és befogadó volt a hangulat. Először voltam, de biztosan tudom, hogy az összesen ott szeretnék lenni. Köszönöm utólag is a sok tanácsot amit kaptam.